Субота, 17.04.2021, 18:20
Вітаю Вас Гість | RSS

Костопільська ЦСПШБ

Меню сайту
Календар
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Архів записів
Наше опитування
Як часто ви відвідуєте нашу бібліотеку?
Всього відповідей: 139
Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Центр обслуговування громадян електронною інформацією

ІНФОРМАЦІЯ ОРГАНІВ ВЛАДИ ДЛЯ ГРОМАДЯН
 
 
Пункти Доступу Громадян – це інформаційні Центри, де громадяни мають можливість отримати інформацію органів влади та дізнатись, яким чином можна долучитись та впливати на законодавчий процес, підвищення якості інформації та її презентації, а також формувати у користувачів навики роботи з мережевими ресурсами державних органів влади та управління.
 
 
 
 
      
 
В читальні центральної районної бібліотеки створений пункт доступу громадян (ПДГ) , тобто такий інформаційний центр де кожен громадянин має можливість отримати необхідну інформацію про діяльність органів державної влади не тільки з книжкових ресурсів та періодичних видань, а й з електронних джерел. Кожен користувач може познайомитися із змістом потрібного закону чи постанови, отримати інформацію щодо державних установ, політичних партій, громадських організацій, вирішити життєво необхідні питання безпосередньо у бібліотеці, завдяки вільному доступу до мережі Інтернет, і, відповідно до електронних ресурсів органів державної влади. Виділене спеціально облаштоване комп’ютерне місце з підключенням до Інтернету, де відвідувач самостійно, або за допомогою бібліотекаря може отримати інформацію органів влади будь-якого рівня: (Міністерств, відомств, сайтів Президента, Верховної Ради, Кабінету Міністрів України). Поруч розміщена тематична поличка «Закони України на сторінках періодичних видань», яка дає змогу ознайомитись з законодавчими матеріалами на сторінках преси. Цьому сприяє передплата періодичних видань; «Право України», «Відомостей Верховної Ради України», »Голосу України», «Офіційного вісника України» та отримання розсилки на електронну пошту найновіших нормативно-правових актів, які готуються до друку. Крім цього документний потік із правознавства та юридичних наук в бібліотеці представлений різними типами правознавчої літератури. Арсенал довідкових видань складається із нової юридичної енциклопедії України в 6-ти томах, зібрання законодавчих актів «Закони України», новоприйнятих кодексів, юридичних словників, компакт-дисків правової літератури.
Сприяє підвищенню рівня поінформованості, правової культури населення з питань діяльності органів місцевого самоврядування Центр регіональної інформації, поповнюючи свої ресурси розпорядженнями, рішеннями органів місцевої влади. Центр налічує 40 папок-накопичувачів актуальної тематики. Певні матеріали висвітлюються на стендах: »Пенсійна реформа: за і проти», «Новий податковий кодекс». Завдяки вільному доступі до Інтернету та інтернет-ресурсів всі офіційні та нормативні документи органів місцевого самоврядування шукаємо на відповідних сайтах.
Враховуючі загальнодоступність бібліотеки, інформаційні можливості, досвід працівників у роботі з інформацією, можна сказати, що книгозбірня стала посередником між органами влади та місцевою громадою.

Запобігання конфлікту інтересів та корупції в депутатській діяльності: досвід країн ЄС та пропозиції для України

Науково-інформаційні ресурси про президентів та інститут президентства (інформаційно-бібліографічний бюлетень)

Україна у відгуках зарубіжної преси (інформаційно-бібліографічний бюлетень)

Закон України "Про доступ до публічної інформації"

 

  

Графік прийому громадян з особистих питань в облдержадміністрації

Графік прийому громадян з особистих питань керівництвом Рівненської обласної ради

Графік особистого прийому громадян в районній державній адміністрації

Графік особистого прийому громадян в районній раді

Графік особистого прийому громадян в Костопільської міської ради

Урядова телефонна "гаряча лінія"

 

 

 

 

 

Пошук


Для користувачів
в бібліотеці діє зона Wi-FiЩо таке віртуальна довідка?

Корисні посиланняСайт Звіздівської публічно-шкільної бібліотеки

Блог Мащанської публічно-шкільної бібліотеки

Блог Мирненської публічно-шкільної бібліотеки

Copyright MyCorp © 2021
Створити безкоштовний сайт на uCoz