Субота, 17.04.2021, 17:54
Вітаю Вас Гість | RSS

Костопільська ЦСПШБ

Меню сайту
Календар
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Архів записів
Наше опитування
Як часто ви відвідуєте нашу бібліотеку?
Всього відповідей: 139
Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Про нас

Мережа Централізованої системи публічно-шкільних бібліотек нараховує 21 книгозбірень, з них: центральна районна бібліотека - 1, районна бібліотека для дітей та юнацтва - 1, міські публічні бібліотеки – 2, сільські бібліотеки-філії – 10. Станом на 01.01.2021 рік загальний фонд бібліотечної системи складає 355601 примірники, обслуговується 20280 користувачів.

Директор ЦСПШБ
Степанюк Іван Володимирович 


                                              Центральна районна бібліотека:

- виконує роль головної бібліотеки регіону і є інформаційним, культурним, освітнім закладом;

- формує універсальний за складом бібліотечний фонд, веде облік,  обробляє і систематизує всі види видань, які надійшли, розкриває їх за допомогою довідково-інформаційних матеріалів, здійснює обробку інформації;

- забезпечує загальнодоступність до бібліотечних фондів і безплатне надання основних видів бібліотечних послуг, здійснює бібліотечне обслуговування різними формами, якими є абонемент, читальні зали, бібліотечні пункти, дистанційне обслуговування засобами телекомунікації;

- розвиває дозвільні форми роботи і організує роботу клубів за інтересами;

- реалізує повне й оперативне задоволення конкретних інформаційних потреб користувачів;

- забезпечує доступ до світових інформаційних ресурсів;

- сприяє формуванню і розвитку читацьких інтересів та запитів, веде роботу по вихованню культури читання, опановуванню бібліотечно-бібліографічними знаннями;

- координує діяльність бібліотек району, надає їм методичну допомогу, аналізує стан бібліотечного обслуговування населення району й прогнозує його розвиток.


Вас вітають працівники центральної районної бібліотеки!


Відділ методичної та інформаційно-бібліографічної роботи

Методичний напрям роботи. Відділ здійснює функції методичного та координаційного центру для бібліотек системи з питань бібліотекознавства, співпрацює з бібліотеками різних типів і форм власності.

 На виконання цих функцій відділ вивчає та аналізує стан бібліотек системи, готує статистичну інформацію щодо функціонування бібліотечної системи м. Костопіль, узагальнює, вивчає та рекомендує до впровадження інноваційні форми бібліотечної діяльності, готує методичні матеріали з питань діяльності публічних бібліотек, надає консультативну допомогу працівникам бібліотек системи, сприяє професійній самоосвіті та підвищенню кваліфікації працівників.

 Усі складові методичної діяльності: інформаційна, аналітична, освітня та консультаційна презентуються на офіційному сайті бібліотечної системи в розділі «Бібліотечному фахівцю».

 Із 2012 року відділ веде блог «Костопіль.Libr»

 

Захожа Антоніна Валеріївна та Назарова Ірина Анатоліївна 

Бібліографічний напрям роботи

 • виконання бібліографічних довідок (адресних, фактографічних, уточнювальних, тематичних (в т.ч., письмових) з використанням паперових та електронних ( в т.ч., Інтернет) вітчизняних та зарубіжних інформаційних ресурсів; виконання віртуальних довідок.
 • надання правової інформації в рамках ЦОГ ЕУ;
 • створення електронної бази даних аналітичних описів статей з періодичних видань, в рамках програми «Ірбіс» (БЗ «Періодика», БД «Краєзнавство»);
 • створення та ведення повнотекстової бази даних, шляхом оцифрування краєзнавчих документів;
 • консультування з питань роботи з довідково-пошуковим апаратом;
 • популяризація бібліотечно-бібліографічних знань;
 • вивчення інформаційних потреб користувачів;
 • створення бібліографічних посібників, рекомендаційних бібліографічних списків літератури, бібліографічних покажчиків, анотованих інформаційно-бібліографічних оглядів;
 • ведення та поповнення новою інформацією Регіонального центру інформації;
 • створення та поповнення тематичних папок;
 • надання методичної допомоги іншим бібліотекам щодо організації довідково-інформаційної роботи.
 

Кривошия Алла Іванівна та Ковальчук Наталія Василівна

Інформаційно-діловий напрям. Відображає свою діяльність в численних службових документах: наказах, планах, графіках, звітах, довідках, доповідних записках. Забезпечує роботу із захисту персональних даних працівників.


Селях Наталія Володимирівна 


Відділ обслуговування користувачів

На абонементі Ви зможете отримати для читання книги універсального характеру та інформацію про нові надходження до книгозбірні.

-         Надає вільний доступ до свої фондів;

-         У тимчасове користування видає книги, CD-диски;

-   Знайомить з новими надходженнями шляхом оформлення книжкових виставок, проведенням оглядів літератури;

-         Формує книжковий фонд з різних галузей знань;

-         Запрошує до спілкування і малих користувачів у куточок сімейного читання.

 

Цикун Наталія Григорівна та Ткачук Лідія Зінов’ївна

Читальний зал має 20 посадочних місць. У фонді читального залу - найновіша учбова, довідкова література. До послуг користувачів 45 назви періодичних видань українською та російською мовами. Біля 50 тематичних добірок задовільняють читацькі запити у „Регіональному центрі інформації”.
Працівники відділу проводять різноманітні масові заходи з метою популяризації книг письменників та поетів України,  Рівненщини та Костопільщини. В рамках літературно-музичної вітальні „Зустрічі без прощань” відбуваються зустрічі з людьми цікавої долі.


Ладецька Людмила Олексіївна

На Абонементі по обслуговуванні користувачів літературою та періодикою, придбаною від платної діяльності можна полинути у чарівний світ книг: пригод, подорожей, фантастики, детективів та любовного роману, дізнатися багато цікавого на сторінках періодичних видань.


Глущик Людмила Євгенівна


Сектор інформаційних технологій та електронних ресурсів

Сектор сприяє розширенню інформаційних послуг бібліотеки, надає користувачам вільний доступ до мережі Інтернет (в т.ч. бездротовий зв’язок Wi-Fi) з метою навчання;  забезпечує технічне обслуговування комп’ютерної техніки  ЦСПШБ, підтримує роботу веб-сайту бібліотеки http://kostlibr.at.ua, програмного забезпечення «ІРБІС»;  забезпечує мультимедійний супровід соціокультурних заходів бібліотеки.

 Сервісні послуги сектору:

-         пошук інформації в мережі Інтернет,

-         запис інформації на електронні носії,

-         ксерокопіювання,

-         сканування,

-    друк текстів. 

 

Волинець Любов Борисівна та Федоришин Ольга Михайлівна


Сектор  організації та використання бібліотечних фондів

 Займається формуванням фонду документів, працює над впровадженням Універсальної десяткової класифікації в практику роботи ЦСПШБ, облікує бібліотечний фонд, який нараховує більше 489 тисяч друкованих видань, з них підручників - понад 132 тисячі примірників; здійснює щорічну передплату періодичних видань – до 60 назв журналів і до 35 назв газет. Розподіляє централізовані книжкові надходження між бібліотеками ЦСПШБ за державними програмами книгозабезпечення, працює в системі ІРБІС над поповненням електронних каталогів: книг, підручників, краєзнавчих книг.

 

Максимчук Людмила Євгенівна та Прокопчук Марія Михайлівна


Костопільська районна бібліотека для дітей та юнацтва


Завітавши до Костопільської центральної районної бібліотеки для дітей та юнацтва, можна переконатися, що цей заклад впродовж багатьох років є тим особливим острівком, куди постійно тягнуться діти, де їм завжди весело і цікаво проводити свій вільний час.


Заступник директора з питань бібліотечного обслуговування дітей  

Алла Володимирівна Колошва

Структура бібліотеки

 •           Абонемент по обслуговуванню дітей молодшого шкільного віку
 •          Абонемент та читальний за по обслуговуванню школярів 5-9 класів
 •          Абонемент та читальний зал по обслуговуванню юнацтва

Абонемент по обслуговуванню дітей молодшого шкільного віку

Цей відділ, в якому читач зустрічається з бібліотекою вперше, саме в цьому віці визначається подальше ставлення дитини до книги і до бібліотеки.

Тому в цьому відділі все найкраще: нові книги, газети, журнали, іграшки, веселі ігри, казкові несподіванки з клубом за інтересами «Казковий дивосвіт», який пропонує: лялькові вистави, театралізовані свята, хіт-паради казкових героїв. Тут по-справжньому можна відпочити після напруженого шкільного дня, отримати задоволення і творчу наснагу.


Смирнова Галина Іванівна

Абонемент та читальний за по обслуговуванню школярів 5-9 класів

У цікавий захоплюючий світ знань, інформації та розваг потрапляють ті, хто завітає до абонементу та читального залу з користувачами-учнями 5-9 класів. Вам допоможуть у підготовці домашніх завдань і підбірці матеріалів до рефератів та наукових робіт, уроків та залікових тижнів. На вас чекають новинки для дозвільного читання, детективи, фентезі, пригоди та багато інших цікавинок.

\ 

Жданюк Любов Іванівна та Свинарська Світлана Василівна

Абонемент та читальний зал по обслуговуванню юнацтва

Цікаві бібліотечні колекції книг, творчі майстер-класи та виставки, зустрічі з письменниками та митцями, тренінги та консультації з використанням онлайн- технологій.

 

Снітко Галина Григорівна та  Гарбарчук Надія Агафонівна

Пошук


Для користувачів
в бібліотеці діє зона Wi-FiЩо таке віртуальна довідка?

Корисні посиланняСайт Звіздівської публічно-шкільної бібліотеки

Блог Мащанської публічно-шкільної бібліотеки

Блог Мирненської публічно-шкільної бібліотеки

Copyright MyCorp © 2021
Створити безкоштовний сайт на uCoz