П`ятниця, 10.04.2020, 02:30
Вітаю Вас Гість | RSS

Костопільська ЦСПШБ

Меню сайту
Календар
«  Квітень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Архів записів
Наше опитування
Як часто ви відвідуєте нашу бібліотеку?
Всього відповідей: 129
Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Книжкові новинки

 

Белей, Л. О. Ім`я дитини в українській родині. – К.: Далечінь, 2013. – 283 с. 

Ім'я надається людині при народженні й супроводжує її все життя. Кажуть, що ім'я навіть визначає долю людини. Так це чи ні, у будь-якому разі вибір імені для дитини є справою серйозною і відповідальною. Добре, коли батьки підходять до цього питання з повагою до тисячолітніх традицій, з бажанням і надією, що вибране ім'я личитиме їхній дитині, буде їй самій до вподоби. Ця книжка допоможе вам вибрати ім'я, гідне вашого сина чи доньки, онука чи онуки. Ви знайдете тут стислий огляд історії імен українців, християнський календар імен, а також словник, в якому можна вибрати конкретне ім'я, довідатися про первісне значення імені та ознайомитися із його скороченими й пестливими формами, які мають особливу популярність у приватному та сімейному спілкуванні.

 

 

 

 

 

Вільчинський, О. Останній герой: повість / О. Вільчинський. – К.: КЕТС, 2013. – 218 с. 

Олекса, вояк УПА, після тривалих поневірянь на сході повертається у рідне село, де він залишив стареньку маму і кохану дівчину. Але повертається не сам, а з новим товаришем Віллі Шубертом, колишнім піхотинцем вермахту, скаліченим у багаторічному полоні, який прибився до нього десь на Донбасі. Майже двотижневе перебування в Західній Україні стало для Олекси і Віллі своєрідним іспитом на виживання, перевіркою їхніх людських та суто чоловічих якостей. Та хто знає, що чекає їх попереду...

 

 

 

 

 

Ігнатова, Н. Доторкнутися до небес. – Донецьк: Проспект-Прес, 2013. – 415 с. 

У книзі «Доторкнутися до небес» читач знову зустрінеться з героями, яких інколи поблажливо називають диваками. Вони різні — кожен зі своїми надіями, переконаннями та прагненнями. Але цих молодих людей поєднує особливе сприймання світу через призму добра і справедливості. Для них дружба — це не лишень пісні під гітару у зоряну ніч чи прогулянки під літнім дощем, це, в першу чергу, здатність прийти на допомогу, не роздумуючи, а ще — порадіти чиємусь щастю, навіть якщо власне серце розривається від болю. Книга адресована широкому колу читачів, котрі певні, що навіть у сучасному ритмі життя є місце справжнім почуттям.

 

 

 

Кокотюха, А. А. Леонід Кравчук. – К.: Укрвидавполіграфія, 2013. – 119 с. 

 

Леонід Кравчук — невід'ємна частина історії нашої країни. Не тільки тому що він — перший президент сучасної незалежної України, обраний українським народом. Не тільки тому що з його ім'ям нерозривно пов’язане прийняття Акта проголошення незалежності нашої держави. Його досі по праву вважають одним із найбільш професійних, гнучких та виважених політиків за всю історію сучасної України. Постать Леоніда Кравчука викликає неабиякий інтерес завдяки неоднозначності та непересічності цієї особистості. Є якийсь секрет його легендарної неординарності. Але все ж пригадаймо Фрідріха Ніцше, який стверджував, що завжди величним для історії є той, хто задав напрямок. Усвідомлює це і сам Леонід Макарович, який в одному із своїх постпрезидентських інтерв’ю наголосив, що усі його наступники на президентській посаді «лише продовжуватимуть робити те, що розпочав я. Добре чи погано, але лише продовжуватимуть».

 

 

 

Есаулов, О. Антивірус : [фантастичний роман : для серед. та ст. шк. віку] / О. Ю. Есаулов. – Луцьк : ПрАТ Волинська обласна друкарня, 2013. – 208 с.

Привіт усім любителям комп’ютерних ігор! Я, Почитайка, запрошую вас до віртуального світу через книгу відомого українського сучасного письменника Олександра Есаулова «Антивірус».

  Якщо ти хоча б раз грав у комп’ютерні ігри, то, напевне, мріяв стати таким, як комп’ютерний герой – швидким, спритним, невразливим, непереможним. Бо що то воно – мишкою водити, от якби все, що бачиш на екрані, відбувалося насправді! Аби можна було потрапити всередину гри і помірятися силами зі справжніми ворогами! Класно було б!

І взагалі, як виграти у самого комп’ютера? Сергійко не перший день грає в такі ігри, зазвичай вони не становлять для нього труднощів, але ця — немов зачарована. Скільки не намагався хлопець подолати комп’ютер, все марно. Ось якби можна було опинитися всередині гри, він би одразу розібрався, що до чого, там би йому ніхто не завадив!.. Час від часу бажання здійснюються. Сергійко справді став королем Глюкландії, і тепер він мусить виграти — щоб залишитися живим, врятувати друзів і повернутися додому. Не боїшся разом із Сергійком потрапити до комп’ютерного світу і зійтися у двобої із самим Макровіром?

Тоді перегортай сторінку.  Приємного читання!

 

 

Сорока Ю.В.
Дмитро Байда-Вишневецький / Ю. В. Сорока. — К: Золоті ворота, 2013. — 120 с.
Дмитро Байда-Вишневецький — славетний козацький лицар, ви¬значний полководець, який на початку 1550-х років заснував фортецю на острові Мала Хортиця на Дніпрі, згуртував навколо неї козаків і цим поклав початок Запорозькій Січі. Про його хоробрість і талант воїна складалися легенди. В українській народотворчості ці легенди перетворилися на ши¬роковідому думу про козака Байду, що уособлював і козацькі вольності, і войовничий дух, і нечуваний героїзм у боротьбі з ворогом.
 

 

 


 

 

 

Редінг Б. Безумці: з історії кохання М. Коцюбинського та О. Аплаксіної: роман/ Б. Редінг. – К.: ВЦ «Академія», 2012. – 184 с.

Роман про таємниче кохання і драму двох людей – Михайла Коцюбинського та Олександри Аплаксіної.

 

 

  

Звево І. Самопізнання Дзено: Роман/ Пер.з італ.тексту і передмови М. Прокопович.- Харків: Гімназія, 2013. – 411 с.

Гектор Шміц і Італо Звево (1861—1928) — два імені, що об`єд­нали одну й ту ж людину. Гектор був підприємцем з бездоганною репутацією, життя його проходило між власною справою та сім`єю. Італо все життя сумнівався, чи варто йому писати. Справи йшли успішно, а от література… Та коли йому було вже за шістдесят, Італо вийшов таки з тіні Гектора: на світ з`явилося «Самопізнання Дзено» — найкращий і найзнаменитіший роман письменника… Дзено Козіні, підприємець з міста Трієста, пише спогади для свого психоаналітика, доктора С. Але Дзено не просто згадує про те, що було з ним колись – історію свого одруження, смерть батька, намагання кинути палити та інше, він досліджує себе самого, сповідається, самопізнає себе крізь події власного життя.

 

 

 

 

Несбьо Ю. Нетопир: роман; пер. В. М. Верховеня; худож.-оформлювач Є.В. Вдовиченко. - Харків: Фоліо, 2011. - 318 с. - (Карта світу).

Норвежець Ю Несбьо (нар. 1960 р.) у себе на батьківщині спочатку став відомим як економічний оглядач (він закінчив Норвезьку школу економіки), потім як рок-музикант і композитор популярної групи «Di Derre», а наприкінці 90-х ще й як письменник, автор серії романів про норвезького поліцейського Харрі Холе.

Перший з романів серії - «Нетопир» (1997) був визнаний кращим детективом Скандинавії, удостоївся у критиків звання «миттєвого бестселера» й приніс автору престижну премію «Срібний ключ». У видавництві «Фоліо» також вийшли друком романи Несбьо «Червоногрудка» та «Безтурботний».  
У Сіднеї жорстоко вбито молоду норвежку Інгер Холтер. Для розслідування цього злочину на допомогу австрійським поліцейським приїздить детектив із Осло Харрі Холе. В Австралії на нього чекає багато несподіванок. Тут він зустрічає й втрачає друзів і кохання. А пошуки вбивці, подібного до страшного змія Буббора з легенд австралійських аборигенів, перетворилися на смертельний бій із загадковим ворогом...  

 

 

 

 

Несбьо Ю.Безтурботний: роман / Ю Несбьо; переклад В. С. Бойка; худож.-оформлювач О. Г. Жуков. — Харків: Фоліо, 2013. — 607 с. — (Карта світу).

     Харрі Холе й уявити не міг, у яку халепу вскочив. З одного боку, заплутана справа із пограбуванням банку, в розслідуванні якої виникло більше питань, ніж відповідей, а з іншого — загадкове самогубство його колишньої коханки, з котрою він провів останню в її житті ніч. Усе обертається проти Харрі. Схоже, комусь конче потрібно усунути його, хтось веде з ним дуже ризиковану гру. Та не був би він Харрі Холе, якби дозволив знищити себе...

 

 

 

 

 

Ізбаш О. Військо Даждьбога : казки та легенди про героїв, богів, духів давніх слов'ян. - К. : АВІАЗ, 2013. - 164 с. : іл.
Давні слов'яни-язичники вірили, що на небесах живуть боги, які керують світом, на землі поміж людей є герої, якими опікуються небесні боги, а увесь навколишній світ населений духами природи, добрими і злими. Язичництво, яке протягом багатьох століть народжувало і приймало у свій пантеон нових богів та богинь, залишило після себе цікаві духовні скарби, величезний міфологічний світ, про який і розповідається на сторінках цього видання.

 

 

 

 

Алексійчук В. Борщівка – перлина полісся/ Венедикт Алексійчук. – Львів: Свічадо, 2013. – 224 с.

Видана книга про село Борщівка Костопільського району. Автор книги Владика Венедикт (Алексійчук) присвятив її своїм односельцям та своїм батькам.

У праці про понад 400-літню історію села Борщівка зроблено спробу вивчити та дослідити його розвиток від давнини до наших днів. Автор, єпископ Української Греко-Католицької Церкви, Венедикт (Алексійчук) прагнув показати рідне село на різних етапах, під час подій, що відбулися на Поліссі з найдавніших часів і до сьогодення.

У видані подано багато напрацювань про історичне, суспільно-політичне, духовне та культурне життя Борщівки - перлини Полісся.

 

 

 

Мішель Уельбек — один із найбільш непередбачуваних авторів сучасної французької прози. Його тексти інтригують, приваблюють і відштовхують водночас; вони завжди «на вістрі». «Карта і територія» (2010) — роман Уельбека, за який письменник уперше вдостоївся Ґонкурівської премії — найпрестижнішої з літературних премій Франції.

Чи випадало вам будь-коли читати книжку, на сторінках якої автор… убиває себе?             Перед вами — саме такий випадок. Здавалося б, у сучасній Європі ліберальні цінності запанували настільки всеохопно, що ніхто й ніщо вже не поставить їх під сумнів. Однак це вдалося Уельбекові. Митець і суспільство, покликання і гроші, самотність як свідомий вибір, самогубство як боягузтво — про все це говорить письменник у своєму новому романі. Говорить сміливо і чесно.

 

Пошук


Для користувачів
в бібліотеці діє зона Wi-FiЩо таке віртуальна довідка?

Корисні посиланняСайт Звіздівської публічно-шкільної бібліотеки

Блог Мащанської публічно-шкільної бібліотеки

Блог Мирненської публічно-шкільної бібліотеки

Copyright MyCorp © 2020
Створити безкоштовний сайт на uCoz