Субота, 17.04.2021, 17:52
Вітаю Вас Гість | RSS

Костопільська ЦСПШБ

Меню сайту
Календар
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Архів записів
Наше опитування
Як часто ви відвідуєте нашу бібліотеку?
Всього відповідей: 139
Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Бібліографічні покажчики

        Талант подарований Україні : бібліогр. покажч.  / Уклад. А. Кривошия, Б. Заворітна. – Костопіль, 2011. – 20 с. – (Сер.: «Славетні письменники  земляки»)

Бібліографічний покажчик присвячений С. Б. Праску українському поету, прозаїку. До видання включені бібліографічні описи окремо виданих його творів, публікацій в збірниках, журналах, газетах, матеріали про його життя та діяльність. Видання доповнене допоміжними покажчиками та фотоілюстраціями.  Посібник адресований викладачам, краєзнавцям, учням, студентам та всім, хто цікавиться історією рідного краю.

Повний текст


Життєвий і творчий шлях журналіста і поета : бібліогр. покажч. - Костопіль, 2011. - 24 с. - (Сер.: «Славетні письменники земляки»)

Бібліографічний покажчик присвячений життю і творчості члена Національної Спілки журналістів України, вчителю, поетові - гумористу Леонідові Грицюку. У виданні вміщено не тільки матеріали про життєвий і творчий шлях відомого педагога, а й публікації його в періодичних виданнях, бібліографічний список надрукованих творів, джерела виявлення інформації та покажчик опублікованих статей. У розділі 3 «Із творчого доробку» подані в основному твори, які ще не публікувались. Видання розраховане на учнів загальноосвітніх шкіл, студентів, бібліотечних працівників, усіх тих, хто цікавиться літературним краєзнавством.

Повний текст


Костопільщина історична: бібліогр.  покажч. - Костопіль, 2005. - 42 с. - (Сер.: «Славетні письменники земляки»)

Покажчик «Костопільщина історична» адресований вчителям, студентам та учням, краєзнавцям, бібліотечним працівникам та всім тим, хто цікавиться історією рідного краю або пропагує літературу про рідний край.

До покажчика включено статті з газет та журнаолів і книги з питань краєзнавства, які є в Костопільській районній бібліотеці. Матеріал у покажчику систематизований за розділами, які в комплексі розкривають основні питання краєзнавства. Зібрані у покажчику твори, бажаючі можуть одержати у відділах Костопільської районної бібліотеки.З любов’ю до рідного краю : до 75 - річчя з дня нарордження Анатолія Карп’юка: бібліогр. анот. покажч . - Костопіль, 2008. - 64 с.

Літературно-краєзнавче видання, яке продовжує серію «Літературне краєзнавство», присвячане 75 — річчю з дня народження костопільського поета вчителя і краєзнавця Анатолія Микитовичв Карп’юка. У книзі вміщено матеріали про життя і творчість автора, бібліографічний список з анотаціями надрукованих творів, публікацій на сторінках періодичних видань, іменний покажчик, а також джерела виявлення інформації.  У розділі «Із творчого доробку» подано окремі його вірші.Заквітчане життя у вишиванці (Сульжик Олена Володимирівна) : бібліогр. нарис / уклад. А. І. Кривошия; відповід. за вип. Л. К. Вірчик. ¬– Костопіль, 2013. – 26 с.

Даний бібліографічний нарис продовжує серію «Майстри декоративно-прикладного мистецтва краю» і присвячується майстрині української вишивки Сульжик Олені Володимирівні.  До видання ввійшли  розділи : «З історії української вишивки», «Дивовижний світ народної майстрині», «Роботи  Олени Володимирівни Сульжик», «Фотосвітлини», «Бібліографія». Видання розраховане на фольклористів, учнів, студентів, етнографів, широкий загал шанувальників традиційної народної культури.

Повний текст


Лицарі свободи : краєзнавчий нарис / Уклад. А. В. Захожа, Б. В. Заворітна. – Костопіль, 2015. -  60 с.

Краєзнавчий нарис «Лицарі свободи» присвячений загиблим героям АТО - костопільчанам. Видання адресоване педагогам, студентам, учням, краєзнавцям, бібліотечним працівникам та всім, хто цікавиться сучасною історією України та переймається її майбутнім. До нарису увійшли статті з регіональних газет, поезія про війну, публікації сайтів мережі Інтернет та фотографії героїв.

Повний текст


Літератори Костопільщини : бібліогр. покажч. / уклад. А. І. Кривошия, Н. В. Ковальчук. – Костопіль, 2019. - 58 с.

Бібліографічний посібник присвячений письменникам Костопільщини.  До посібника включені короткі біографії митців та бібліографічні описи їх творів, публікації у виданнях, що продовжуються, газетах, журналах. Видання містить фотографії письменників.  Допоміжним апаратом до покажчика є географічний покажчик та список періодичних видань. Хронологічно покажчик охоплює видання з 1992 по 2019 рр. Посібник адресований викладачам, вчителям, студентам, учням, бібліотекарям, всім тим, хто цікавиться творчістю письменників Костопільського краю.

Повний текст


«Просвіта» Костопільщини : бібліогр. посіб. / уклад. А. І. Кривошия, Н. В. Ковальчук. – Костопіль, 2020. – 44 с.

Бібліографічний покажчик містить бібліографічну інформацію про виникнення і діяльність Костопільської районної організації «Просвіта» ім. Т. Г. Шевченка, її внесок у духовне та культурно-освітнє життя району та України загалом, гуртування й патріотичне виховання краян. У покажчику представлені документи, що вийшли друком окремими виданнями та опубліковані у періодичних та продовжуваних виданнях. Видання адресовано викладачам, вчителям, студентам, учням, бібліотекарям, всім тим, хто цікавиться діяльність товариства «Просвіта».

Повний текст

Пошук


Для користувачів
в бібліотеці діє зона Wi-FiЩо таке віртуальна довідка?

Корисні посиланняСайт Звіздівської публічно-шкільної бібліотеки

Блог Мащанської публічно-шкільної бібліотеки

Блог Мирненської публічно-шкільної бібліотеки

Copyright MyCorp © 2021
Створити безкоштовний сайт на uCoz